FLSR015.TXID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
FLSR015.TXID Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLSR015.TXID
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/300VDC
Duomenų lapai: FLSR015.TXID.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FLSR015.TXID specifikacijos
Dalies numeris FLSR015.TXID Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/300VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 11201 pcs Duomenų lapas FLSR015.TXID.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 300V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Serija POWR-GARD® FLSR_ID
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai F11243
FLSR 15ID
FLSR015.TXID-ND
FLSR015ID
FLSR15ID
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 15A
Klasė RK5 Breaking Capacity @ nominalus įtampa 200kA AC, 20kA DC
Patvirtinimai CE, CSA, QPL, UL Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FLSR015.T
FLSR015.T
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/300VDC