FLSR01.4TXID
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLSR01.4TXID
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 1.4A 600VAC/300VDC
Duomenų lapai: FLSR01.4TXID.pdf
  • Pranešimas
FLSR01.4TXID specifikacijos
Dalies numeris FLSR01.4TXID Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 1.4A 600VAC/300VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4197 pcs Duomenų lapas FLSR01.4TXID.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 300V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Serija POWR-GARD® FLSR_ID
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard Kiti vardai FLSR 1 4/10ID
FLSR01.4ID
FLSR1.4ID
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 1.4A
Klasė RK5 Breaking Capacity @ nominalus įtampa 200kA AC, 20kA DC
Patvirtinimai CE, CSA, QPL, UL Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FLSR009.T
FLSR009.T
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 9A 600VAC/300VDC
Sandelyje: 4022 pcs
parsisiųsti: FLSR009.T.pdf
RFQ
FLSR01.6T
FLSR01.6T
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 1.6A 600VAC/300VDC
Sandelyje: 4805 pcs
parsisiųsti: FLSR01.6T.pdf
RFQ
FLSR01.4T
FLSR01.4T
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 1.4A 600VAC/300VDC