D4015L53
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
D4015L53 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D4015L53
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 400V 9.5A TO220
Duomenų lapai: 1.D4015L53.pdf2.D4015L53.pdf3.D4015L53.pdf
  • Pranešimas
D4015L53 specifikacijos
Dalies numeris D4015L53 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas DIODE GEN PURP 400V 9.5A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5138 pcs Duomenų lapas 1.D4015L53.pdf2.D4015L53.pdf3.D4015L53.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.6V @ 9.5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 400V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Isolated Tab Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 4µs
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads
Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 400V 9.5A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 400V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 9.5A
Talpa @ Vr, F - Bazinės dalies numeris D4015
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D4015LTP
D4015LTP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 400V 9.5A TO220
Sandelyje: 73321 pcs
parsisiųsti: D4015LTP.pdf
RFQ
D4015L
D4015L