CCMR17.5HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR17.5HXP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CCMR17.5HXP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CRTRDGE 17.5A 600VAC/500VDC
Duomenų lapai: 1.CCMR17.5HXP.pdf2.CCMR17.5HXP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CCMR17.5HXP specifikacijos
Dalies numeris CCMR17.5HXP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CRTRDGE 17.5A 600VAC/500VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7119 pcs Duomenų lapas 1.CCMR17.5HXP.pdf2.CCMR17.5HXP.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 500V Įtampos įvertinimas - AC 600V
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Atsakymo laikas Slow Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5AG, 10mm x 38.1mm Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 17.5A Klasė CC