BTA16-800SW3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
BTA16-800SW3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BTA16-800SW3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TRIAC SENS GATE 800V 16A TO220AB
Duomenų lapai: 1.BTA16-800SW3G.pdf2.BTA16-800SW3G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BTA16-800SW3G specifikacijos
Dalies numeris BTA16-800SW3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TRIAC SENS GATE 800V 16A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88488 pcs Duomenų lapas 1.BTA16-800SW3G.pdf2.BTA16-800SW3G.pdf
Įtampa - išjungta būsena 800V Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V
Triacio tipas Logic - Sensitive Gate Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai BTA16-800SW3G-ND
BTA16-800SW3GOS
BTA16800SW3G
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas TRIAC Logic - Sensitive Gate 800V 16A Through Hole TO-220AB
Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 16A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 170A @ 60Hz
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 20mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 10mA