BMIB020.Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BMIB020.Z
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
BMIB020.Z specifikacijos
Dalies numeris BMIB020.Z Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5216 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 12V Serija MINI®
Kiti vardai BMIB020Z Lenkų skaičius 1
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apšvietimas - Dabartinis įvertinimas 20A
Breaker tipo - Pavaros tipas Automatic Reset
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BMIB005.Z
BMIB005.Z
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: CIR BRKR 5A 12VDC AUTO RESET