ASMDC300F/24-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
ASMDC300F/24-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ASMDC300F/24-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 24V 3A 2SMD
Duomenų lapai: 1.ASMDC300F/24-2.pdf2.ASMDC300F/24-2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ASMDC300F/24-2 specifikacijos
Dalies numeris ASMDC300F/24-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 24V 3A 2SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 152319 pcs Duomenų lapas 1.ASMDC300F/24-2.pdf2.ASMDC300F/24-2.pdf
Įtampa - maks 24V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 5s Storis (maks.) 0.028" (0.71mm)
Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.201" W (7.50mm x 5.10mm) Serija PolySwitch®, ASMD
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 72 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 15 mOhms
Reitingai PS300, PS400 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2-SMD Kiti vardai F9962CT
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 24V 3A Ih Surface Mount 2-SMD
Dabartinis - kelionė (ji) 6A Dabartinis - maks 40A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 3A Patvirtinimai -