AHRF1400
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
AHRF1400 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHRF1400
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 16V 14A RADIAL
Duomenų lapai: 1.AHRF1400.pdf2.AHRF1400.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
AHRF1400 specifikacijos
Dalies numeris AHRF1400 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 16V 14A RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80610 pcs Duomenų lapas 1.AHRF1400.pdf2.AHRF1400.pdf
Įtampa - maks 16V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 15.5s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.925" L x 0.142" W (23.50mm x 3.60mm) Serija PolySwitch®, AHRF
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 9 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 2.9 mOhms
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai AHRF1400HF
RF3353-000
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" 0.400" (10.15mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.126" (28.60mm) Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 14A Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 28.3A Dabartinis - maks 100A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 14A Patvirtinimai -