AGRF1400-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
AGRF1400-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AGRF1400-2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 16V 14A RADIAL
Duomenų lapai: 1.AGRF1400-2.pdf2.AGRF1400-2.pdf3.AGRF1400-2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AGRF1400-2 specifikacijos
Dalies numeris AGRF1400-2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 16V 14A RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80136 pcs Duomenų lapas 1.AGRF1400-2.pdf2.AGRF1400-2.pdf3.AGRF1400-2.pdf
Įtampa - maks 16V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 9s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.925" L x 0.138" W (23.50mm x 3.50mm) Serija PolySwitch®, AGRF
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 6.4 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 2.2 mOhms
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai AGRF1400-2CT
AGRF1400CT
AGRF1400CT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable "Lead Spacing" 0.400" (10.15mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.130" (28.70mm)
Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 14A Ih Through Hole Radial, Disc Dabartinis - kelionė (ji) 27.3A
Dabartinis - maks 100A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 14A
Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AGRF1400
AGRF1400
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: PTC RESET FUSE 16V 14A RADIAL