72R135XMR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
72R135XMR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72R135XMR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 72V 1.35A RADIAL
Duomenų lapai: 72R135XMR.pdf
  • Pranešimas
72R135XMR specifikacijos
Dalies numeris 72R135XMR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 72V 1.35A RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 195391 pcs Duomenų lapas 72R135XMR.pdf
Įtampa - maks 72V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 9.6s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.535" Dia x 0.122" T (13.58mm x 3.10mm) Serija POLY-FUSE®, 72R
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 300 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 120 mOhms
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 72R135XMR-ND
F11462TB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" 0.201" (5.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.780" (19.80mm) Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 2.7A Dabartinis - maks 40A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 1.35A Patvirtinimai cURus, TUV