70038R3C5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70038R3C5.5
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 700A 5.5KVAC
Duomenų lapai: 70038R3C5.5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 47 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 47 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
70038R3C5.5 specifikacijos
Dalies numeris 70038R3C5.5 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 700A 5.5KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 47 pcs Duomenų lapas 70038R3C5.5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 5.5kV Dydis / Matmenys 15.875" L x 3.000" W x 9.750" H (403.23mm x 76.20mm x 247.65mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 700A
Klasė R Breaking Capacity @ nominalus įtampa 80kA
Patvirtinimai - Programos Motor Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: SCS
apibūdinimas: BAG MOIST BARR DUAL LAYER 15X36"
Sandelyje: 26275 pcs
parsisiųsti:
RFQ
70034K
70034K
Gamintojai: Talema
apibūdinimas: XFRMR TOROIDAL 7VA THRU HOLE
Sandelyje: 6604 pcs
parsisiųsti: 70034K.pdf
RFQ
Gamintojai: Storm Interface
apibūdinimas: SWITCH KEYPAD 4 KEY 0.05A 24V
parsisiųsti: 70040203.pdf
70035
Gamintojai: SCS
apibūdinimas: BAG 3X5" MOISTURE BARRIER 1=1EA
parsisiųsti: 70035.pdf
7003R
7003R
Gamintojai: Flambeau, Inc.
apibūdinimas: COMPONENT STORAGE PLSTC 15.3X9"
parsisiųsti: 7003R.pdf
Gamintojai: Talema
parsisiųsti: 70035K.pdf
7004
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: POST BINDING STD NYLON-INS RED
Gamintojai: Klein Tools
apibūdinimas: BIT SET PHIL SLOT W/HANDLE 5PC
apibūdinimas: BAG MOIST BARR DUAL LAYER 8X4.5"
Gamintojai: Storm Interface
apibūdinimas: BAG MOISTURE BAR DUAL LAYER 7X3"
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: INDUCT ARRAY 2 COIL 37.5UH T/H
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus