600R160UR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
600R160UR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 600R160UR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 60V 160MA RADIAL
Duomenų lapai: 600R160UR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
600R160UR specifikacijos
Dalies numeris 600R160UR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 60V 160MA RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 129642 pcs Duomenų lapas 600R160UR.pdf
Įtampa - maks 60V (600V Int) Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 10s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.630" L x 0.236" W (16.00mm x 6.00mm) Serija POLY-FUSE®, 600R
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 18 Ohms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 4 Ohms
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 600R160UR-ND
F5556TB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" 0.201" (5.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.496" (12.60mm) Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (600V Int) 160mA Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 320mA Dabartinis - maks 3A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 160mA Patvirtinimai cURus, TUV