600R150-RAF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
600R150-RAF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 600R150-RAF
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 60V 150MA RADIAL
Duomenų lapai: 600R150-RAF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
600R150-RAF specifikacijos
Dalies numeris 600R150-RAF Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 60V 150MA RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 130933 pcs Duomenų lapas 600R150-RAF.pdf
Įtampa - maks 60V (600V Int) Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 4s Storis (maks.) -
Dydis / Matmenys 0.354" L x 0.181" W (9.00mm x 4.60mm) Serija POLY-FUSE®, 600R
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 20 Ohms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 7 Ohms
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 600R150RAF
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" 0.201" (5.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (600V Int) 150mA Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 300mA Dabartinis - maks 3A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 150mA Patvirtinimai cURus, TUV