5KP33CA-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP33CA-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5KP33CA-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 33V 53.3V P600
Duomenų lapai: 5KP33CA-B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
5KP33CA-B specifikacijos
Dalies numeris 5KP33CA-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 33V 53.3V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38096 pcs Duomenų lapas 5KP33CA-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 33V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 53.3V
Įtampa - suskirstymas (min) 36.7V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas P600 Serija 5KP
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 5000W (5kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė P600, Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 95.7A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5KP33C
5KP33C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 33V 55.97V P600