5KP220A-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP220A-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5KP220A-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 220V 371.1V P600
Duomenų lapai: 5KP220A-B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
5KP220A-B specifikacijos
Dalies numeris 5KP220A-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 220V 371.1V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30083 pcs Duomenų lapas 5KP220A-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 220V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 371.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 244V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 5KP Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 5000W (5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 13.7A Talpa @ dažnumas -
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5KP22-E3/54
5KP22-E3/54
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 22V 39.4V P600
Sandelyje: 5360 pcs
parsisiųsti: 5KP22-E3/54.pdf
RFQ
5KP220C-B
5KP220C-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 220V 389.66V P600
Sandelyje: 29734 pcs
parsisiųsti: 5KP220C-B.pdf
RFQ
5KP22-B
5KP22-B
apibūdinimas: TVS DIODE 22V 37.28V P600
parsisiųsti: 5KP22-B.pdf
5KP220AE3/TR13
5KP220AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 220V 371V P600
parsisiųsti:
5KP220
5KP220
parsisiųsti: 5KP220.pdf
5KP220A-HR
5KP220A-HR
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 220VWM 371.1VC AXIAL
parsisiųsti: 5KP220A-HR.pdf
5KP220A-HRA
5KP220A-HRA
Gamintojai: Littelfuse Inc.
parsisiųsti: 5KP220A-HRA.pdf
5KP220A
5KP220A
apibūdinimas: TVS DIODE 220V 371.1V P600