5KP170A-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP170A-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5KP170A-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 170V 275V P600
Duomenų lapai: 5KP170A-B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
5KP170A-B specifikacijos
Dalies numeris 5KP170A-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 170V 275V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40061 pcs Duomenų lapas 5KP170A-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 170V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 275V
Įtampa - suskirstymas (min) 189V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 5KP Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 5000W (5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 18.5A Talpa @ dažnumas -
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5KP170
5KP170
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 170V 288.75V P600