5KP150A-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP150A-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5KP150A-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 150V 243V P600
Duomenų lapai: 5KP150A-B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
5KP150A-B specifikacijos
Dalies numeris 5KP150A-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 150V 243V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 41719 pcs Duomenų lapas 5KP150A-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 150V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 243V
Įtampa - suskirstymas (min) 167V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 5KP Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 5000W (5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 21A Talpa @ dažnumas -
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5KP150A
5KP150A
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 150VWM 243VC AXIAL
Sandelyje: 83339 pcs
parsisiųsti: 5KP150A.pdf
RFQ
5KP15-E3/54
5KP15-E3/54
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 15V 26.9V P600
Sandelyje: 4911 pcs
parsisiųsti: 5KP15-E3/54.pdf
RFQ
5KP150
5KP150
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 150V 255.15V P600