5KP130A-HRA
5KP130A-HRA
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 130VWM 209VC AXIAL
Sandelyje: 6499 pcs
parsisiųsti: 5KP130A-HRA.pdf
RFQ
5KP130-B
5KP130-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 130V 219.45V P600
Sandelyje: 44978 pcs
parsisiųsti:
RFQ
5KP130C
5KP130C
parsisiųsti: 5KP130C.pdf
5KP130A-G
5KP130A-G
Gamintojai: Comchip Technology
apibūdinimas: TVS DIODE 130V 209V R-6
parsisiųsti: 5KP130A-G.pdf
5KP130A
5KP130A
apibūdinimas: TVS DIODE 130V 209V P600