550E3CL5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 550E3CL5.5
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC CYL
Duomenų lapai: 550E3CL5.5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 55 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 55 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
550E3CL5.5 specifikacijos
Dalies numeris 550E3CL5.5 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC CYL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 55 pcs Duomenų lapas 550E3CL5.5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 5.5kV Dydis / Matmenys 16.130" L x 3.000" W x 11.560" H (409.70mm x 76.20mm x 293.62mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 550A