50E1CL15.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 50E1CL15.5
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 50A 15.5KVAC CYL
Duomenų lapai: 50E1CL15.5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 127 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 127 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
50E1CL15.5 specifikacijos
Dalies numeris 50E1CL15.5 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 50A 15.5KVAC CYL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 127 pcs Duomenų lapas 50E1CL15.5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 15.5kV Dydis / Matmenys 18.100" L x 3.000" W x 4.310" H (459.74mm x 76.20mm x 109.47mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 50A