500E11PT15.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 500E11PT15.5
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 500MA 15.5KVAC
Duomenų lapai: 500E11PT15.5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 296 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 296 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
500E11PT15.5 specifikacijos
Dalies numeris 500E11PT15.5 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 500MA 15.5KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 296 pcs Duomenų lapas 500E11PT15.5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 15.5kV Dydis / Matmenys 1.563" Dia x 12.800" L (39.69mm x 325.12mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Kiti vardai 1/2E11PT15.5 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos Indicating
Dabartinis įvertinimas 500mA Klasė E