5.0SMDJ8.5AS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ8.5AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5.0SMDJ8.5AS
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS 5KW 8.5V 5%UNI DO-214AB TR13
Duomenų lapai: 5.0SMDJ8.5AS.pdf
  • Pranešimas
5.0SMDJ8.5AS specifikacijos
Dalies numeris 5.0SMDJ8.5AS Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS 5KW 8.5V 5%UNI DO-214AB TR13 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 96812 pcs Duomenų lapas 5.0SMDJ8.5AS.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 8.5V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 14.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 9.44V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ)
Serija 5.0SMDJ-S Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 5000W (5kW) Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 347.2A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5.0SMDJ85A
5.0SMDJ85A
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Sandelyje: 87136 pcs
parsisiųsti: 5.0SMDJ85A.pdf
RFQ
5.0SMDJ8.0CA
5.0SMDJ8.0CA
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: DIO TVS VWM 8.0V 5KW BIDIR SMC
Sandelyje: 83211 pcs
parsisiųsti: 5.0SMDJ8.0CA.pdf
RFQ
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
parsisiųsti: 5.0SMDJ85A.pdf
5.0SMDJ8.0CA-H
5.0SMDJ8.0CA-H
parsisiųsti: 5.0SMDJ8.0CA-H.pdf
5.0SMDJ85A M6G
5.0SMDJ85A M6G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: 5.0SMDJ85A M6G.pdf
apibūdinimas: DIO TVS VWM 8.5V 5KW UNIDIR SMC