5.0SMDJ24AS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ24AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5.0SMDJ24AS
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS 5KW 24V 5%UNI DO-214AB TR13
Duomenų lapai: 5.0SMDJ24AS.pdf
  • Pranešimas
5.0SMDJ24AS specifikacijos
Dalies numeris 5.0SMDJ24AS Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS 5KW 24V 5%UNI DO-214AB TR13 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 97583 pcs Duomenų lapas 5.0SMDJ24AS.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 24V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 38.9V
Įtampa - suskirstymas (min) 26.7V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ)
Serija 5.0SMDJ-S Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 5000W (5kW) Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 128.5A