5.0SMDJ20CAS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ20CAS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5.0SMDJ20CAS
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS 5KW 20V 5%BI DO-214AB TR13 R
Duomenų lapai: 5.0SMDJ20CAS.pdf
  • Pranešimas
5.0SMDJ20CAS specifikacijos
Dalies numeris 5.0SMDJ20CAS Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS 5KW 20V 5%BI DO-214AB TR13 R "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 84382 pcs Duomenų lapas 5.0SMDJ20CAS.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 20V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 32.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 22.2V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ) Serija 5.0SMDJ-S
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 5000W (5kW)
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 154.3A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5.0SMDJ20CA-Q
5.0SMDJ20CA-Q
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: DIO TVS VWM 20V 5KW BIDIR SMC AE
Sandelyje: 65079 pcs
parsisiųsti: 5.0SMDJ20CA-Q.pdf
RFQ
5.0SMDJ22A
5.0SMDJ22A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
Sandelyje: 70247 pcs
parsisiųsti: 5.0SMDJ22A.pdf
RFQ
5.0SMDJ22A M6G
5.0SMDJ22A M6G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: 5.0SMDJ22A M6G.pdf
5.0SMDJ20CA-H
5.0SMDJ20CA-H
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
parsisiųsti: 5.0SMDJ20CA-H.pdf
5.0SMDJ20CA
5.0SMDJ20CA