5.0SMDJ20AS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ20AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5.0SMDJ20AS
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS 5KW 20V 5%UNI DO-214AB TR13
Duomenų lapai: 5.0SMDJ20AS.pdf
  • Pranešimas
5.0SMDJ20AS specifikacijos
Dalies numeris 5.0SMDJ20AS Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS 5KW 20V 5%UNI DO-214AB TR13 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 84400 pcs Duomenų lapas 5.0SMDJ20AS.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 20V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 32.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 22.2V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ)
Serija 5.0SMDJ-S Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 5000W (5kW) Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 154.3A