5.0SMDJ13CAS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ13CAS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5.0SMDJ13CAS
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS 5KW 13V 5%BI DO-214AB TR13 R
Duomenų lapai: 5.0SMDJ13CAS.pdf
  • Pranešimas
5.0SMDJ13CAS specifikacijos
Dalies numeris 5.0SMDJ13CAS Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS 5KW 13V 5%BI DO-214AB TR13 R "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 73058 pcs Duomenų lapas 5.0SMDJ13CAS.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 13V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 21.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 14.4V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ) Serija 5.0SMDJ-S
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 5000W (5kW)
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 232.6A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5.0SMDJ14A-T7
5.0SMDJ14A-T7
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Sandelyje: 85717 pcs
parsisiųsti: 5.0SMDJ14A-T7.pdf
RFQ
5.0SMDJ13CA
5.0SMDJ13CA
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB