5.0SMDJ13AS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ13AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5.0SMDJ13AS
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS 5KW 13V 5%UNI DO-214AB TR13
Duomenų lapai: 5.0SMDJ13AS.pdf
  • Pranešimas
5.0SMDJ13AS specifikacijos
Dalies numeris 5.0SMDJ13AS Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS 5KW 13V 5%UNI DO-214AB TR13 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 97519 pcs Duomenų lapas 5.0SMDJ13AS.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 13V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 21.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 14.4V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ)
Serija 5.0SMDJ-S Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 5000W (5kW) Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 232.6A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5.0SMDJ13CA-T7
5.0SMDJ13CA-T7
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Sandelyje: 74287 pcs
parsisiųsti: 5.0SMDJ13CA-T7.pdf
RFQ
5.0SMDJ13A-Q
5.0SMDJ13A-Q
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: DIO TVS VWM 13V 5KW UNIDIR SMC A
Sandelyje: 60080 pcs
parsisiųsti: 5.0SMDJ13A-Q.pdf
RFQ
5.0SMDJ13A
5.0SMDJ13A
Gamintojai: Bourns, Inc.
parsisiųsti: 5.0SMDJ13A.pdf
5.0SMDJ130CA-T7
5.0SMDJ130CA-T7
apibūdinimas: TVS DIODE 130V 209V DO214AB
parsisiųsti: 5.0SMDJ130CA-T7.pdf
5.0SMDJ13CA
5.0SMDJ13CA