5.0SMDJ10CAS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ10CAS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5.0SMDJ10CAS
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS 5KW 10V 5%BI DO-214AB TR13 R
Duomenų lapai: 5.0SMDJ10CAS.pdf
  • Pranešimas
5.0SMDJ10CAS specifikacijos
Dalies numeris 5.0SMDJ10CAS Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS 5KW 10V 5%BI DO-214AB TR13 R "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 84164 pcs Duomenų lapas 5.0SMDJ10CAS.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 10V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 17V
Įtampa - suskirstymas (min) 11.1V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ) Serija 5.0SMDJ-S
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 5000W (5kW)
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 294.1A Talpa @ dažnumas -