48026R2C5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 48026R2C5.5
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 480A 5.5KVAC
Duomenų lapai: 48026R2C5.5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 78 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 78 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
48026R2C5.5 specifikacijos
Dalies numeris 48026R2C5.5 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 480A 5.5KVAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 78 pcs Duomenų lapas 48026R2C5.5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 5.5kV Dydis / Matmenys 15.875" L x 3.000" W x 6.380" H (403.23mm x 76.20mm x 162.05mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 480A
Klasė R Breaking Capacity @ nominalus įtampa 80kA
Patvirtinimai - Programos Motor Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Schurter
apibūdinimas: CONN JACK MONO 3.5MM R/A
Sandelyje: 25715 pcs
parsisiųsti: 4802.2230.pdf
RFQ
Gamintojai: Schurter
apibūdinimas: CONN PLUG MONO 6.35MM 2COND
Sandelyje: 13392 pcs
parsisiųsti: 4803.1210.pdf
RFQ
apibūdinimas: CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
48026R2C5.5W
48026R2C5.5W
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 480A 5.5KVAC CYL
Sandelyje: 81 pcs
parsisiųsti:
4803
Gamintojai: Inspired LED
apibūdinimas: MINI DISTRIBUTION BLOCK (4 IN/OU
4803
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: HEX STANDOFF #4-40 NYLON 5/8"
apibūdinimas: CONN PLUG MONO 6.35MM R/A 2COND
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus