3KP75CA-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3KP75CA-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 75V 121V P600
Duomenų lapai: 3KP75CA-B.pdf
  • Pranešimas
3KP75CA-B specifikacijos
Dalies numeris 3KP75CA-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 75V 121V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4440 pcs Duomenų lapas 3KP75CA-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 75V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 121V
Įtampa - suskirstymas (min) 83.3V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas P600 Serija 3KP
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 3000W (3kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė P600, Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 24.8A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
3KP75C-B
3KP75C-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 75V 127.05V P600
Sandelyje: 5737 pcs
parsisiųsti: 3KP75C-B.pdf
RFQ
3KP78C
3KP78C
apibūdinimas: TVS DIODE 78V 132.3V P600
Sandelyje: 4676 pcs
parsisiųsti: 3KP78C.pdf
RFQ
3KP75C
3KP75C
parsisiųsti: 3KP75C.pdf
3KP78
3KP78
parsisiųsti: 3KP78.pdf
3KP78A-B
3KP78A-B
apibūdinimas: TVS DIODE 78V 126V P600
parsisiųsti: 3KP78A-B.pdf
3KP75A
3KP75A
apibūdinimas: TVS DIODE 75V 121V P600
parsisiųsti: 3KP75A.pdf
3KP75A-B
3KP75A-B
parsisiųsti: 3KP75A-B.pdf
3KP75-B
3KP75-B
parsisiųsti: 3KP75-B.pdf
3KP75CA
3KP75CA
parsisiųsti: 3KP75CA.pdf
3KP78-B
3KP78-B
parsisiųsti: 3KP78-B.pdf
3KP78A
3KP78A
parsisiųsti: 3KP78A.pdf
3KP78C-B
3KP78C-B
parsisiųsti: 3KP78C-B.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus