3KP58CA-B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3KP58CA-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 58V 93.6V P600
Duomenų lapai: 3KP58CA-B.pdf
  • Pranešimas
3KP58CA-B specifikacijos
Dalies numeris 3KP58CA-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 58V 93.6V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4622 pcs Duomenų lapas 3KP58CA-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 58V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 93.6V
Įtampa - suskirstymas (min) 64.4V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas P600 Serija 3KP
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 3000W (3kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė P600, Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 32.1A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Susiję produktai
3KP58C
3KP58C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 58V 98.28V P600
Sandelyje: 5741 pcs
parsisiųsti: 3KP58C.pdf
RFQ
3KP58A
3KP58A
apibūdinimas: TVS DIODE 58V 93.6V P600
Sandelyje: 4922 pcs
parsisiųsti: 3KP58A.pdf
RFQ
3KP6.0C-B
3KP6.0C-B
apibūdinimas: TVS DIODE 6V 10.82V P600
parsisiųsti: 3KP6.0C-B.pdf
3KP58A-B
3KP58A-B
parsisiųsti: 3KP58A-B.pdf
3KP6.0C
3KP6.0C
parsisiųsti: 3KP6.0C.pdf
3KP6.0-B
3KP6.0-B
parsisiųsti: 3KP6.0-B.pdf
3KP58-B
3KP58-B
parsisiųsti: 3KP58-B.pdf
3KP58CA
3KP58CA
parsisiųsti: 3KP58CA.pdf
3KP6.0
3KP6.0
parsisiųsti: 3KP6.0.pdf
3KP6.0A
3KP6.0A
apibūdinimas: TVS DIODE 6V 10.3V P600
parsisiųsti: 3KP6.0A.pdf
3KP6.0A-B
3KP6.0A-B