3KP45CA-B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3KP45CA-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 45V 72.7V P600
Duomenų lapai: 3KP45CA-B.pdf
  • Pranešimas
3KP45CA-B specifikacijos
Dalies numeris 3KP45CA-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 45V 72.7V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4089 pcs Duomenų lapas 3KP45CA-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 45V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 72.7V
Įtampa - suskirstymas (min) 50V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas P600 Serija 3KP
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 3000W (3kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė P600, Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 41.3A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Susiję produktai
3KP45A
3KP45A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 45V 72.7V P600
Sandelyje: 4290 pcs
parsisiųsti: 3KP45A.pdf
RFQ
3KP45C
3KP45C
apibūdinimas: TVS DIODE 45V 76.34V P600
Sandelyje: 5957 pcs
parsisiųsti: 3KP45C.pdf
RFQ
3KP45A-B
3KP45A-B
parsisiųsti: 3KP45A-B.pdf
3KP45CA
3KP45CA
parsisiųsti: 3KP45CA.pdf
3KP48A
3KP48A
apibūdinimas: TVS DIODE 48V 77.4V P600
parsisiųsti: 3KP48A.pdf
3KP45C-B
3KP45C-B
parsisiųsti: 3KP45C-B.pdf
3KP48C
3KP48C
apibūdinimas: TVS DIODE 48V 81.27V P600
parsisiųsti: 3KP48C.pdf
3KP48-B
3KP48-B
parsisiųsti: 3KP48-B.pdf
3KP48A-B
3KP48A-B
parsisiųsti: 3KP48A-B.pdf
3KP45-B
3KP45-B
parsisiųsti: 3KP45-B.pdf
3KP48
3KP48
parsisiųsti: 3KP48.pdf
3KP48A-TP
3KP48A-TP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: TVS DIODE 48V 77.4V R-6
parsisiųsti: 3KP48A-TP.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus