3KP40CA-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3KP40CA-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 40V 64.5V P600
Duomenų lapai: 3KP40CA-B.pdf
  • Pranešimas
3KP40CA-B specifikacijos
Dalies numeris 3KP40CA-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 40V 64.5V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5592 pcs Duomenų lapas 3KP40CA-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 40V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 64.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 44.4V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas P600 Serija 3KP
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 3000W (3kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė P600, Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 46.5A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
3KP43A-TP
3KP43A-TP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: TVS DIODE 43V 69.4V R-6
Sandelyje: 146059 pcs
parsisiųsti: 3KP43A-TP.pdf
RFQ
3KP40A
3KP40A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 40V 64.5V P600
Sandelyje: 5780 pcs
parsisiųsti: 3KP40A.pdf
RFQ
3KP40C
3KP40C
apibūdinimas: TVS DIODE 40V 67.73V P600
parsisiųsti: 3KP40C.pdf
3KP43A-B
3KP43A-B
apibūdinimas: TVS DIODE 43V 69.4V P600
parsisiųsti: 3KP43A-B.pdf
3KP40A-B
3KP40A-B
parsisiųsti: 3KP40A-B.pdf
3KP43-B
3KP43-B
apibūdinimas: TVS DIODE 43V 72.87V P600
parsisiųsti: 3KP43-B.pdf
3KP40CA
3KP40CA
parsisiųsti: 3KP40CA.pdf
3KP43A
3KP43A
parsisiųsti: 3KP43A.pdf
3KP40C-B
3KP40C-B
parsisiųsti: 3KP40C-B.pdf
3KP40-B
3KP40-B
parsisiųsti: 3KP40-B.pdf
3KP43
3KP43
parsisiųsti: 3KP43.pdf
3KP43C
3KP43C
parsisiųsti: 3KP43C.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus