3KP220A-B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3KP220A-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 220V 371.1V P600
Duomenų lapai: 3KP220A-B.pdf
  • Pranešimas
3KP220A-B specifikacijos
Dalies numeris 3KP220A-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 220V 371.1V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4169 pcs Duomenų lapas 3KP220A-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 220V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 371.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 244V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 3KP Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 3000W (3kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 8.1A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Susiję produktai
3KP220CA-B
3KP220CA-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 220V 371.1V P600
Sandelyje: 5985 pcs
parsisiųsti: 3KP220CA-B.pdf
RFQ
3KP22A
3KP22A
apibūdinimas: TVS DIODE 22V 35.5V P600
Sandelyje: 4152 pcs
parsisiųsti: 3KP22A.pdf
RFQ
3KP22A-B
3KP22A-B
parsisiųsti: 3KP22A-B.pdf
3KP220C-B
3KP220C-B
apibūdinimas: TVS DIODE 220V 389.66V P600
parsisiųsti: 3KP220C-B.pdf
3KP22-B
3KP22-B
apibūdinimas: TVS DIODE 22V 37.28V P600
parsisiųsti: 3KP22-B.pdf
3KP220
3KP220
parsisiųsti: 3KP220.pdf
3KP220C
3KP220C
parsisiųsti: 3KP220C.pdf
3KP220A
3KP220A
parsisiųsti: 3KP220A.pdf
3KP210CA-B
3KP210CA-B
apibūdinimas: TVS DIODE 210V 349.5V P600
parsisiųsti: 3KP210CA-B.pdf
3KP22
3KP22
parsisiųsti: 3KP22.pdf
3KP220CA
3KP220CA