3KP170A-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3KP170A-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 170V 275V P600
Duomenų lapai: 3KP170A-B.pdf
  • Pranešimas
3KP170A-B specifikacijos
Dalies numeris 3KP170A-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 170V 275V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4832 pcs Duomenų lapas 3KP170A-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 170V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 275V
Įtampa - suskirstymas (min) 189V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 3KP Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 3000W (3kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 10.9A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
3KP170C
3KP170C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 170V 288.75V P600
Sandelyje: 5530 pcs
parsisiųsti: 3KP170C.pdf
RFQ
3KP170A
3KP170A
apibūdinimas: TVS DIODE 170V 275V P600
Sandelyje: 5570 pcs
parsisiųsti: 3KP170A.pdf
RFQ
3KP17
3KP17
apibūdinimas: TVS DIODE 17V 28.98V P600