3KP150A-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3KP150A-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 150V 243V P600
Duomenų lapai: 3KP150A-B.pdf
  • Pranešimas
3KP150A-B specifikacijos
Dalies numeris 3KP150A-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 150V 243V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4552 pcs Duomenų lapas 3KP150A-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 150V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 243V
Įtampa - suskirstymas (min) 167V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 3KP Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 3000W (3kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 12.3A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
3KP15A
3KP15A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 15V 24.4V P600
Sandelyje: 5597 pcs
parsisiųsti: 3KP15A.pdf
RFQ
3KP150A
3KP150A
apibūdinimas: TVS DIODE 150V 243V P600
Sandelyje: 4142 pcs
parsisiųsti: 3KP150A.pdf
RFQ
3KP150CA
3KP150CA
parsisiųsti: 3KP150CA.pdf
3KP15A-B
3KP15A-B
parsisiųsti: 3KP15A-B.pdf
3KP150
3KP150
apibūdinimas: TVS DIODE 150V 255.15V P600
parsisiųsti: 3KP150.pdf
3KP15-B
3KP15-B
apibūdinimas: TVS DIODE 15V 25.62V P600