39018R2B2.75
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 39018R2B2.75
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 390A 2.75KVAC CYL
Duomenų lapai: 39018R2B2.75.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 66 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 66 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
39018R2B2.75 specifikacijos
Dalies numeris 39018R2B2.75 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 390A 2.75KVAC CYL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 66 pcs Duomenų lapas 39018R2B2.75.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 2.75kV Dydis / Matmenys 13.000" L x 3.000" W x 7.400" H (330.20mm x 76.20mm x 187.96mm)
Serija POWR-GARD® Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Bolt Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos Indicating Dabartinis įvertinimas 390A
Klasė R Breaking Capacity @ nominalus įtampa 80kA
Patvirtinimai - Programos Motor Protection
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
39018R2C3.8
39018R2C3.8
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 390A 3.8KVAC