30KPA84CA-HRA
30KPA84CA-HRA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 84V 139.2V P600
Sandelyje: 4341 pcs
parsisiųsti: 30KPA84CA-HRA.pdf
RFQ
30KPA84CA-HR
30KPA84CA-HR
Sandelyje: 3705 pcs
parsisiųsti: 30KPA84CA-HR.pdf
RFQ
30KPA84C-B
30KPA84C-B
apibūdinimas: TVS DIODE 84V 146.16V P600
parsisiųsti: 30KPA84C-B.pdf
30KPA84CA-B
30KPA84CA-B