30KPA70-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA70-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 30KPA70-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 70V 114.45V P600
Duomenų lapai: 30KPA70-B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
30KPA70-B specifikacijos
Dalies numeris 30KPA70-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 70V 114.45V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6309 pcs Duomenų lapas 30KPA70-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 70V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 114.45V
Įtampa - suskirstymas (min) 73.9V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 30KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 278A Talpa @ dažnumas -
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
30KPA70
30KPA70
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 70V 114.45V P600