30KPA66A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA66A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 30KPA66A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 66V 107V P600
Duomenų lapai: 30KPA66A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
30KPA66A specifikacijos
Dalies numeris 30KPA66A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 66V 107V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6577 pcs Duomenų lapas 30KPA66A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 66V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 107V
Įtampa - suskirstymas (min) 73.7V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 30KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė P600, Axial Kiti vardai 30KPA66ACT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 283.2A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
30KPA66A-HRA
30KPA66A-HRA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 66V 107V P600
Sandelyje: 4458 pcs
parsisiųsti: 30KPA66A-HRA.pdf
RFQ
30KPA64E3/TR13
30KPA64E3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 64V P600
Sandelyje: 6039 pcs
parsisiųsti: 30KPA64E3/TR13.pdf
RFQ
30KPA66A-HR
30KPA66A-HR
parsisiųsti: 30KPA66A-HR.pdf
30KPA64CE3/TR13
30KPA64CE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
parsisiųsti: 30KPA64CE3/TR13.pdf
30KPA66-B
30KPA66-B
apibūdinimas: TVS DIODE 66V 112.35V P600
parsisiųsti: 30KPA66-B.pdf
30KPA66A-B
30KPA66A-B
parsisiųsti: 30KPA66A-B.pdf
30KPA66C
30KPA66C
parsisiųsti: 30KPA66C.pdf
30KPA66
30KPA66
parsisiųsti: 30KPA66.pdf
30KPA64CA-HRA
30KPA64CA-HRA
apibūdinimas: TVS DIODE 64V 104V P600
parsisiųsti: 30KPA64CA-HRA.pdf
30KPA66AE3/TR13
30KPA66AE3/TR13
parsisiųsti: 30KPA66AE3/TR13.pdf
30KPA64CAE3/TR13
30KPA64CAE3/TR13