30KPA64-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA64-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 30KPA64-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 64V 109.2V P600
Duomenų lapai: 30KPA64-B.pdf
  • Pranešimas
30KPA64-B specifikacijos
Dalies numeris 30KPA64-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 64V 109.2V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6812 pcs Duomenų lapas 30KPA64-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 64V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 109.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 67.57V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 30KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 291.3A Talpa @ dažnumas -