30KPA58A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA58A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 30KPA58A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 58V 92.4V P600
Duomenų lapai: 30KPA58A.pdf
  • Pranešimas
30KPA58A specifikacijos
Dalies numeris 30KPA58A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 58V 92.4V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6589 pcs Duomenų lapas 30KPA58A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 58V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 92.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 64.8V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 30KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 327.9A Talpa @ dažnumas -
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
30KPA58
30KPA58
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 58V 97.02V P600
Sandelyje: 8010 pcs
parsisiųsti: 30KPA58.pdf
RFQ
30KPA58C-B
30KPA58C-B
Sandelyje: 5044 pcs
parsisiųsti: 30KPA58C-B.pdf
RFQ
30KPA58A-HR
30KPA58A-HR
apibūdinimas: TVS DIODE 58V 92.4V P600
parsisiųsti: 30KPA58A-HR.pdf
30KPA54CA-HRA
30KPA54CA-HRA
apibūdinimas: TVS DIODE 54V 91.4V P600
parsisiųsti: 30KPA54CA-HRA.pdf
30KPA54CAE3/TR13
30KPA54CAE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
parsisiųsti: 30KPA54CAE3/TR13.pdf
30KPA58A-B
30KPA58A-B