30KPA33-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA33-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 30KPA33-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 33V 61.43V P600
Duomenų lapai: 30KPA33-B.pdf
  • Pranešimas
30KPA33-B specifikacijos
Dalies numeris 30KPA33-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 33V 61.43V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5440 pcs Duomenų lapas 30KPA33-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 33V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 61.43V
Įtampa - suskirstymas (min) 34.87V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 30KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 517.9A Talpa @ dažnumas -