30KPA28A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA28A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 30KPA28A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 28V 50V P600
Duomenų lapai: 30KPA28A.pdf
  • Pranešimas
30KPA28A specifikacijos
Dalies numeris 30KPA28A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 28V 50V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6733 pcs Duomenų lapas 30KPA28A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 28V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 50V
Įtampa - suskirstymas (min) 31.28V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 30KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Kiti vardai 30KPA28A-ND
30KPA28ATR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 606A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
30KPA288CA-HR
30KPA288CA-HR
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 288V 469.9V P600
Sandelyje: 4116 pcs
parsisiųsti: 30KPA288CA-HR.pdf
RFQ
30KPA288CA-HRA
30KPA288CA-HRA
Sandelyje: 3894 pcs
parsisiųsti: 30KPA288CA-HRA.pdf
RFQ
30KPA28A-HR
30KPA28A-HR
apibūdinimas: TVS DIODE 28V 50V P600