30KPA288A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA288A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 30KPA288A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 288V 469.9V P600
Duomenų lapai: 30KPA288A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
30KPA288A specifikacijos
Dalies numeris 30KPA288A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 288V 469.9V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6663 pcs Duomenų lapas 30KPA288A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 288V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 469.9V
Įtampa - suskirstymas (min) 321.7V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 30KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 64.5A Talpa @ dažnumas -