30KPA280CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA280CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 30KPA280CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 280V 464V P600
Duomenų lapai: 30KPA280CA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
30KPA280CA specifikacijos
Dalies numeris 30KPA280CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 280V 464V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4893 pcs Duomenų lapas 30KPA280CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 280V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 464V
Įtampa - suskirstymas (min) 312.8V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas P600 Serija 30KPA
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW)
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė P600, Axial
Kiti vardai 30KPA280CACT Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 65.3A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
30KPA280CA-HRA
30KPA280CA-HRA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 280V 464V P600
Sandelyje: 4097 pcs
parsisiųsti: 30KPA280CA-HRA.pdf
RFQ
30KPA280CA-B
30KPA280CA-B