30KPA270CA-HRA
30KPA270CA-HRA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 270V 436.2V P600
Sandelyje: 3547 pcs
parsisiųsti: 30KPA270CA-HRA.pdf
RFQ
30KPA270CA
30KPA270CA
Sandelyje: 6030 pcs
parsisiųsti: 30KPA270CA.pdf
RFQ
30KPA270-B
30KPA270-B
apibūdinimas: TVS DIODE 270V 458.01V P600
parsisiųsti: 30KPA270-B.pdf
30KPA270AE3/TR13
30KPA270AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
parsisiųsti: 30KPA270AE3/TR13.pdf
30KPA270CAE3/TR13
30KPA270CAE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
parsisiųsti: 30KPA270CAE3/TR13.pdf
30KPA270CA-HR
30KPA270CA-HR