30KPA260A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA260A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 30KPA260A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 260V 416V P600
Duomenų lapai: 30KPA260A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
30KPA260A specifikacijos
Dalies numeris 30KPA260A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 260V 416V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6804 pcs Duomenų lapas 30KPA260A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 260V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 416V
Įtampa - suskirstymas (min) 290.4V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 30KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Kiti vardai 30KPA260A-ND
30KPA260ATR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 72.8A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
30KPA260A-HRA
30KPA260A-HRA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 260V 416V P600
Sandelyje: 4054 pcs
parsisiųsti: 30KPA260A-HRA.pdf
RFQ
30KPA260C
30KPA260C
apibūdinimas: TVS DIODE 260V 436.8V P600
Sandelyje: 5652 pcs
parsisiųsti: 30KPA260C.pdf
RFQ
30KPA260
30KPA260