30KPA240A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA240A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 30KPA240A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 240V 387V P600
Duomenų lapai: 30KPA240A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
30KPA240A specifikacijos
Dalies numeris 30KPA240A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 240V 387V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6625 pcs Duomenų lapas 30KPA240A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 240V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 387V
Įtampa - suskirstymas (min) 268.1V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 30KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Kiti vardai 30KPA240A-ND
30KPA240ATR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 78.3A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
30KPA240-B
30KPA240-B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 240V 406.35V P600
Sandelyje: 6135 pcs
parsisiųsti: 30KPA240-B.pdf
RFQ
30KPA240A-B
30KPA240A-B
apibūdinimas: TVS DIODE 240V 387V P600
Sandelyje: 6249 pcs
parsisiųsti: 30KPA240A-B.pdf
RFQ
30KPA240AE3/TR13
30KPA240AE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
parsisiųsti: 30KPA240AE3/TR13.pdf
30KPA216CAE3/TR13
30KPA216CAE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 216V 348.6V P600
parsisiųsti: 30KPA216CAE3/TR13.pdf
30KPA240A-HR
30KPA240A-HR
parsisiųsti: 30KPA240A-HR.pdf
30KPA240C-B
30KPA240C-B
parsisiųsti: 30KPA240C-B.pdf
30KPA216CE3/TR13
30KPA216CE3/TR13
apibūdinimas: TVS DIODE 216V P600
parsisiųsti: 30KPA216CE3/TR13.pdf
30KPA240
30KPA240