30KPA216A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA216A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 30KPA216A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 216V 348.6V P600
Duomenų lapai: 30KPA216A.pdf
  • Pranešimas
30KPA216A specifikacijos
Dalies numeris 30KPA216A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 216V 348.6V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7242 pcs Duomenų lapas 30KPA216A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 216V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 348.6V
Įtampa - suskirstymas (min) 241.3V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija 30KPA Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Kiti vardai 30KPA216A-ND
30KPA216ATR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 86.9A
Talpa @ dažnumas - Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
30KPA198CAE3/TR13
30KPA198CAE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 198V 319.8V P600
Sandelyje: 5337 pcs
parsisiųsti: 30KPA198CAE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA198E3/TR13
30KPA198E3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 198V P600
Sandelyje: 5480 pcs
parsisiųsti: 30KPA198E3/TR13.pdf
RFQ
30KPA216AE3/TR13
30KPA216AE3/TR13
apibūdinimas: TVS DIODE 216V 348.6V P600
parsisiųsti: 30KPA216AE3/TR13.pdf
30KPA216A-HRA
30KPA216A-HRA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
parsisiųsti: 30KPA216A-HRA.pdf
30KPA216-B
30KPA216-B
apibūdinimas: TVS DIODE 216V 366.03V P600
parsisiųsti: 30KPA216-B.pdf
30KPA216A-HR
30KPA216A-HR
parsisiųsti: 30KPA216A-HR.pdf
30KPA216
30KPA216
parsisiųsti: 30KPA216.pdf
30KPA198CE3/TR13
30KPA198CE3/TR13
parsisiųsti: 30KPA198CE3/TR13.pdf
30KPA198CA-HRA
30KPA198CA-HRA
parsisiųsti: 30KPA198CA-HRA.pdf
30KPA216A-B
30KPA216A-B
parsisiųsti: 30KPA216A-B.pdf
30KPA216C
30KPA216C